Deelnemers Levende Marktplaats

De onderstaande kunstenaars en organisaties zijn aanwezig bij de Levende Marktplaats:


Deelnemers

Ronald Meulman, beeldend kunstenaar (keramiek, projecten) (Zwolle)
Loes Groothuis, beeldend kunstenaar (papier, tekeningen, installaties) (Hoorn)
Edith Meijering, beeldend kunstenaar, schilder en tekenaar (Zutphen)
Els Mondt, beeldend kunstenaar (vormgeving, licht) (Zwolle)
Mari Girkelidse, beeldend kunstenaar, graficus (Münster)
Marga Houtman, beeldend kunstenaar (beelden, projecten) (Warns)
Katrin Wegemann, beeldend kunstenaar (Berlijn)
Henriëtte Tavenier, beeldend kunstenaar en adviseur bij Stichting Beeldruimte (Heino)
Nanette Kraaikamp, beeldend kunstenaar (Amsterdam) 
Helga Kock am Brink, beeldend kunstenaar (Enschede)
Jacomijn Schellevis, beeldend kunstenaar (Zwolle)
Udo Mathee, beeldend kunstenaar en journalist (Coesfeld)
Lex Dirkse, cartoonist en illustrator (Heino)
Annet Vroom, beeldend kunstenaar (Zwolle)
Krokodil Theater, jeugdtheatergezelschap (Tecklenburg)
Stichting MIKC, Kunststation Delden (Delden)
Denise Hoffmann, DA Kunsthaus Kloster Gravenhorst (Hörstel)
Renée Nieuwenstein, cultuurmakelaar, communicatieadviseur en coach bij Vice Versa (Zwolle)
Ellen Timmerman, eigenaar en curator van Galerie haus 34 A (Bad Bentheim)
Gerd Andersen, directrice en curator Projektstipendien Kunstkommunikazion bij DA Kunsthaus Kloster Gravenhorst (Gravenhorst)
Stans van der Veen, directrice Natura Docet Wonderryck Twente (Denekamp)
Stan Petrusa, directeur en curator Stedelijk Museum Kampen (Kampen)
Johan Godschalk, adviseur Kunst en Cultuur Gelderland (KCG) (Arnhem)
Mirjan Koldeweij, kunstenaar KUNSTwerkt KCG (Eibergen)
Erwin Bonke, Smederij de Boonk (Vasse) 
Luuk Wiehink, beeldend kunstenaar (Arnhem)
Dave Kreuwel, Combiglas (Geesteren)
Jeroen Glas, beeldend kunstenaar (Arnhem)
Mirian Jacobs, beeldend kunstenaar (Borne)
Menno Ouderkerk, voorzitter Stichting Nieuwe Twentse Kunst (Almelo)
Media Art Flow Festival [MAFF] (Almelo)
Jan Swagerman, verhalenverteller (Zwolle)
Ch. Blom, Dell'Arte Landgalerie & bemiddeling (Oldenzaal)
R.G. Heuh, Dell'Arte Landgalerie & bemiddeling (Oldenzaal)
Linda Blom, hoofd afdeling Interculturele Dialoog bij EUREGIO (Enschede/Gronau)
Jan-Christoph Tonigs, artistiek leider Kloster Bentlage (Rheine)
Emmy Bergsma, programmaleider GrensWerte, curator en beeldend kunstenaar (Zwolle)
Stephan US, programmaleider GrensWerte, curator en beeldend kunstenaar (Münster)
Dick Smits, programmaleider GrensWerte en adviseur Film (Nijmegen) 
Maike Lautenschütz, pers en PR GrensWerte (Keulen)
Maria Renwarin, pers en PR GrensWerte (Den Haag)
Kathi Strotmann, Kulturbüro Münsterland e.V. (Greven)
 

Meld je nu aan via info@grenswerte.eu

Actuele projecten

= Projecten = Estafette-projecten
Archief